Sınırsız ve Kotasız Ev İnterneti Başvurusu

Sizi uygun paketler, altyapı sorgusu ve başvuru için hemen bizi arayabilirsiniz. 0850 307 55 32 den bize ulaşabilirsiniz.

Özellikle günümüzde pandemi döneminde ev interneti en gerekli araç haline gelmiştir. Evde geçirdiğimiz uzun sürelerden sonra interneti kullanarak biraz daha keyifli vakit geçiriyoruz. Yazımızda superonline internet paketleri hakkında bilgiler vereceğiz.

Ev interneti konusu altyapıya göre değişmektedir. Evlerde ADSL, VDSL, Kablo internet ve Fiber internet altyapısı olabilir. Bunlar arasında en sağlıklısı ve hızlı fiber internettir. Fiber internetin kabloları cam kablodur ve daha hızlı iletim gücüne sahiptir. Öyle ki internet hızınızı fiber ile 1000 megabite kadar çıkarabiliyorsunuz. Burada tercih size kalmıştır. Bütçenize göre internet hızınızı seçebilir ve ona göre bağlantı sağlayabilirsiniz. Fiber internet paketleri 89 Tl den başlamaktadır.

ADSL altyapısı türk telekom ortaklığı ile hizmet vermektedir. Genel olarak hızı 16 megabite civarında olmaktadır. Kablolar sağlamsa gayet yeterli internettir ve sorun yaşatmaz. Ancak bazı durumlarda 6 megabit altyapının olduğu lokasyonda yavaşlama sorunları meydana gelir. Bunun için altyapı kontrolü yapılıp ona göre işlem verilmektedir. Güncel olarak 8 megabit sınırsız ve kotasız internet 69 tl den faydalanabilirsiniz.Aynı şekilde 12 megabit 79 16 megabit internet ise 89 TL den faydalanabilirsiniz.

Kablo internette yine kaliteli bir altyapı sunmaktadır. 18 megabit hızında sınırsız intenet 89 tl den faydalanabilirsiniz.

Sizi uygun paketler, altyapı sorgusu ve başvuru için hemen bizi arayabilirsiniz. 0850 307 55 32 den bize ulaşabilirsiniz.

* işareti olan alanlar zorunludur
11 / 11 Karakter Uzunluğu

Bütçenize uygun en güncel kampanyalara ulaşmak için şimdi bize ulaşın

0850 307 55 32

Call Now ButtonAra Başvur